Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dać cuboida graczu ? . [dzialki] + [reklama serwera]


PePee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie , z tej strony PePe i dziś powiem , jak dać komuś cuboida na działke .

 

Na początek co to , jest cuboid ? . Cuboid jest to , ochrona np. działki , żeby nikt nie mógł jej niszczyć tylko właściciel działki .

 

A teraz jak ją , dać :D .

 

Na początek , zaznaczamy pierwszy róg kantu prawym przeciskiem myszy , a potem lewym przeciskiem myszy .

 

Następnie piszemy :

 

//expand [ile ma być w góre , a ile w dół ] . np. //expand 30 30 up i klikamy enter .

 

Następnie piszemy :

 

/region define [nr działki] [nick gracza] nr działki nie może się powtarzać! . np. /region define 9 PePe . Nr. działki może być obojętny ^_^ .

 

Następnie piszemy :

 

/region setparent [nr działki który daliśmy] [id gdzie sie znajdujemy] np. /region setparent 9 miasto .

 

 

I to na tyle jak dać działke ... B)

 

 

 

A teraz , reklama serwera . Jak coś rekrutacja OFF . Na serwerze jestem Adminem więc możecie się jak coś wszystkiego pytać.

 

 

Serwer IP : s1game.slotex.pl:20046

PvP : Tak

Zwieżęta : Tak

Nether : Tak

Biała lista : Tak

 

Zapraszam na serwer B) ..

 

Admin : PePe ; ]

 

 

 

POZDRAWIAM PePe ; ] .

gangnamstylen.jpg

Opublikowano

Serwer to syf wiecznie 0 graczy ; ) + paczka pluginow kogos ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...